Zagreb Dance Grand Prix/WDSF PD WORLD

U Maloj dvorani Doma sportova u Zagrebu 26. – 28. svibnja 2023. godine Plesni klub Spin ugostio je najbolje sportske plesne parove, pojedince i timove na međunarodnom sportsko plesnom natjecanju u latinsko američkim i standardnim plesovima pod nazivom Zagreb Dance Grand Prix 2023.

Subota 27.5.2023.  bila je rezervirana je za jako međunarodno sportsko plesno natjecanja pod okriljem europske i svjetske sportske plesne federacije (DanceSport Europe i World DanceSport Federation) koja je okupila sportske plesne parove iz 20 zemalja.

Kroz 3 natjecateljska dana Zagrebom je prodefiliralo preko 1000 natjecatelja iz 50 klubova i 20 zemalja koji su kreirali plesni kolaž jedinstvenog sadržaja i ugođaja.

Zahvaljujemo se Hrvatskom plesnom sportskom savezu i Plesnom klubu Spin iz Zagreba na suradnji.

Fotografije članova FKSK pogledajte u nastavku…

FOTOGRAFIJE PLESA