ZAPLEŠI

MI JESMO DA LI STE I VI?

U dvorani Kristalne kocke vedrine održana je predstava “Zapleši” pred punim gledalištem.Bila je to prva plesna predstava Hrvatskog sportskog plesnog saveza u koreografiji Petre Jeričević. Kroz predstavu su nas vodili,plesali i glumili Slavko Sobin i Gabriele Pilić.Pojedinačne plesne točke, plesne točke u parovima, muškim i ženskim grupama te miješanim formacijama, uz plesni dvoboj Slavka i dječjih plesnih parova SPK TOP STEP, izazvali su oduševljenje u publici koja je neprestano glumce i plesače nagrađivala pljeskom. Publika je posebno nagradila i sisački plesni par u postavi, Marijetu Rimay i Filipa Debelca, što je spontano Slavko koristio za podizanje atmosfere. Članovi FotoKluba Sisak bili su angažirani kao službeni fotografi predstave! Na predstavi smo snimili pregršt dobrih fotografija, neke od odabranih poglejate u galeriji.