GODIŠNJA IZLOŽBA ČLANOVA FOTOKLUBA SISAK

U nedjelju 08. ožujka 2020. godine u prostoru Gradske galerije Striegl Fotoklub Sisak održao je prvu Godišnju izložbu članova. Petnaest autora, zaljubljenika u digitalnu fotografiju, svojim radovima su prezentirati dosadašnji aktivni rad kluba kroz osobnu percepciju i interpretaciju motiva koje svakodnevno pronalaze u krajoliku, na gradskim ulicama, među sugrađanima i na kulturnim događanjima.

Izložbu je otvorila ravnateljica galerije gđa. Alma Trauber  dok su  nekoliko riječi o samoj izložbi, kao i o udruzi rekli  gosp. Bogdan Arnautović i predsjednik fotokluba Zoran Luketić.

Najsrdačnije se zahvaljujemo gospođi Almi Trauber ravnateljici galerije Striegl kao i svim djelatnicima galerije na pruženoj pomoći i podršci u organizaciji izložbe.

Zahvaljujemo se sponzorima i svima koji su svojim dolaskom  podržali i prepoznali kontinuirani  i predani rad kluba i njihovih članova .

Fotografije sa svečanog otvorenja  možete pogledati u našoj galeriji.

Sponzori izložbe: Abeceda agro, Ured ovlašetnog arhitekta vl. Želimir Vujnović i trgovački lanac Gavranović.